JÓGOVÉ TIPY: Jakou zvolit podložku na jógu

Podložka na jógu by měla být pohodlná a podpůrná, měla by poskytovat dostatečnou přilnavost, aby vám neuklouzla, měla by být snadná na údržbu a přenášení (ať už z domova do parku nebo zpět na osobní lekce v oblíbeném jógovém studiu nebo tělocvičně). Ať už pro svou jógovou praxi hledáte silnější podložku (nabízíme tloušťku až 4 mm) nebo naopak hledáte tenčí cestovní jogamatku (nejtenčí naše jogamatky mají 1,5 mm), z našeho širokého sortimentu si jistě vyberete pro vás tu pravou. 

Pokud s jógou teprve začínáte a nechcete do své jogamatky zatím tolik investovat, můžete nahlédnout do zvýhodněné nabídky podložek, které nabízíme za velmi příznivé ceny a seřadit produkty tak, abyste viděli nejlevnější podložky na jógu.

Z cenově zvýhodněných podložek doporučujeme Ekologickou podložku na jógu OM

podložka na jógu OM

Podložka má krásný harmonický design s motivem symbolu „ÓM“. Tento velmi známý jógový symbol představuje vibraci vesmíru – sjednocení a absolutno. Znamená jednotu spojující minulost, současnost a budoucnost do jediného přítomného okamžiku. Mantra ÓM spojuje naše individuální já s kosmickou úrovní (bráhman).

Díky vrchní úpravě ze semišového mikrovlákna má podložka příjemný hebký povrch a současně skvělé absorpční vlastnosti. Pro cvičení proto nepotřebujete jógový ručník. Spodní strana jogamatky je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který podložce dodává protiskluzové vlastnosti. Díky tomu můžete cvičit i náročné ásany bez obav, že by vám podložka podklouzla. Budou se vám na ní skvěle cvičit všechny styly dynamické jógy, také Bikram či hot jóga, a každá jógová praxe, kde se hodně potíte. Abyste dosáhli ještě větší stability při cvičení, můžete povrch podložky lehce postříkat vodou z rozprašovače.

Jogamatka OM je skvělou volbou pro každého, kdo se snaží žít v souladu s přírodou s ohledem na ekologické aspekty. Neobsahuje toxické materiály a je tak zcela bez ftalátů, PVC, silikonu či chlóru. Navíc pro barevný design podložky byly použity ekologické barvy na vodní bázi. S jogamatkou OM můžete okamžitě začít svou jógovou praxi. Díky praktickému popruhu, který je součástí balení, vezmete snadno svou podložku ven nebo do jógového studia.

Klíčové vlastností:

 • Rozměr: 183 x 61 cm
 • Tloušťka: 3,5 mm
 • Váha: 3,1 kg
 • Protiskluzová
 • Ekologická
 • Vhodná pro cvičení v jógovém studiu i venku
 • Ideální také pro restorativní jógu či hot jógu, tedy druhy jógy, během kterých se zapotíte
 • Podložku je možné prát v pračce na jemný cyklus ve studené vodě s trochou pracího prostředku
 • Sušit lze pověšením bez použití sušičky
 • Balení obsahuje také popruh na přenášení a černou tašku YOGGSPIRATION

  Prohlédněte si ucelenou kolekci našich jogamatek >
   

Podložky na jógu