TOP 10 nejlepších podložek na jógu 2023 od YOGGSPIRATION

Vybrat pro sebe tu nejlepší podložku na jógu nemusí být vždy zcela jednoduchý úkol. Kromě technických parametrů, vhodného rozměru a materiálu je výběr jógové podložky také srdeční záležitost. I přestože můžete vybrat velmi kvalitní podložku, vždy zde hraje roli i její design, který jednoduše musí ladit s Vaším vnitřním nastavením.

V průběhu své jógové praxe jste se možná také již setkali s názorem, že nejlepší je jogamatka ideálního poměru ceny a kvality. Platí ale takový přístup opravdu pro každého? Možná právě Vy nehledáte poměr ceny a kvality, ale nejlepší jogamatku právě a jen pro Vás, což je velmi osobní záležitost.

V našem žebříčku nejoblíbenějších podložek na jógu budeme proto vycházet z osobní praxe v našem jógovém studiu a ze zpětné vazby, kterou dostáváme během skupinových i individuálních lekcí. Tento článek tak nemá rozhodně za cíl stanovit nejlepší jógamatky na trhu nebo úplně pro každého, ale představit podložky, se kterými jsme byli my osobně nejvíce spokojení.

Vyzkoušeli jsme za Vás všechny prodávané jóga podložky YOGGSPIRATION, které prodáváme v našem e-shopu, a tady je výsledné pořadí. Na závěr ještě doplníme, že podložky testovali muži i ženy.

Nejlepší podložky na jógu

Pořadí Název podložky Výška podložky Rozměry
1 Podložka OM RED 4 mm 185 x 68 cm
2 Protiskluzová podložka BLUE 3,5 mm 183 x 61 cm
3 Gold Ganesha 3,5 mm 183 x 61 cm
4 Jógová podložka Lapač snů 3,5 mm 183 x 61 cm
5 Kvalitní podložka na jógu Elephant 3,5 mm 183 x 61 cm
6 Neklouzavá podložka na jógu Lotos 3,5 mm 183 x 61 cm
7 Designová jógamatka Geometric 3,5 mm 183 x 61 cm
8 Mandala Gree 3,5 mm 183 x 61 cm
9 Three Elephants 3,5 mm 183 x 61 cm
10 Black Collage 3,5 mm 183 x 61 cm

 

Vybrali jste si již pro sebe podložku na jógu, která bude nejlepší právě pro Vás?
Neváhejte a nahlédněte do naší ucelené nabídky podložek na jógu >

#1 Nejlepší podložka v našem testu: Podložka OM RED

Pohodlí, ale i pocit, že se můžete spolehnout na svou jógovou podložku. Taková je podložka OM RED z kolekce Yoggspiraiton PRO. Podložka má protiskluzový povrch a máte tak jistotu, že se nepohne ani o kousek. Je vhodná na všechny typy jógy, a tak se nemusíte bát jakýchkoliv pozic.

nejlepší podložka na jógu

#2 Protiskluzová podložka BLUE

Protiskluzová podložka na jógu z přírodního kaučuku. Její protiskluzový povrch vás podrží i v těch nejnáročnějších ásanách. Ideální na všechny styly dynamické jógy, také na Bikram či Hot jógu, a pro každou jógovou praxi, kde se hodně potíte. Už žádné prokluzování, když jste zpocení, protiskluzová podložka - yoga mat - naopak funguje lépe, když je vlhká.

protiskluzová podložka na jógu

#3 Gold Ganesha

Originální ekologická podložka na jógu z přírodního kaučuku v kombinaci se savým mikrovláknovým ručníkem, tedy dva v jednom. Povrch je na dotek sametově hladký, navíc s krásným designem!

designová jógamatka

#4 Jógová podložka Lapač snů

Krásná podložka na jógu Lapač snů je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku. Žádný nepříjemný odér, žádné silikony, ani toxická lepidla či ftaláty. Jednoduchý popruh na přenášení je součástí balení.

nejprodávanější podložka na jógu

#5 Kvalitní podložka na jógu

Kvalitní podložka na jógu Elephant je vyrobená z přírodního kaučuku. Horní absorpční mikrovláknová vrstva je spojena s přírodním kaučukem, tj. podložka a ručník v jednom. Pokud máte na začátku cvičení ruce a nohy suché, vždy lehce postříkejte povrch podložky vodou z rozprašovače, abyste zabránili podkluzování. Už žádné prokluzování, když jste zpocení, tato kvalitní podložka naopak funguje lépe, když je vlhká.

kvalitní podložka na jógu

#6 Neklouzavá podložka na jógu Lotos

Krásný jemný design lotosu na této neklouzavé podložce přináší pocit harmonie a dokonalého napojení na přírodu. Podložka je ideální na všechny styly dynamické jógy, také na Bikram či hot jógu, a pro každou jógovou praxi, kde se hodně potíte. Balení obsahuje také popruh na přenášení a černou tašku YOGGSPIRATION. Podložku můžete prát v pračce.

neklouzavá podložka na jógu

#7 Designová jógamatka Geometric

Originální ekologická podložka na jógu z přírodního kaučuku s geometrickým vzorem Geometric. Rozměr: 183 x 61 cm, tloušťka: 3,5 mm, váha: 3,1 kg.

designová jógamatka Geometric

#8 Mandala Gree

Kvalitní zelená jógová podložka Mandala Gree si jistě zaslouží Vaši pozornost. Podložka je ideální na všechny styly dynamické jógy, také na Bikram či hot jógu, a pro každou jógovou praxi, kde se hodně potíte.Už žádné prokluzování, když jste zpocení, podložka naopak funguje lépe, když je vlhká. Povrch je na dotek sametově hladký a velmi příjemný na omak. Žádný nepříjemný odér, žádné silikony, ani toxická lepidla či ftaláty. Jednoduchý popruh na přenášení je součástí balení. Horní absorpční mikrovláknová vrstva je spojena s přírodním kaučukem, tj. podložka a ručník v jednom. Jógový ručník je vyroben z recyklovaných plastových lahví, pro tisk jsou použity ekologické barvy na vodní bázi. Spodní část podložky je biologicky rozložitelná, vyrobena ze 100% recyklovatelného přírodního kaučuku.

zelená jógová podložka mandala gree

#9 Protiskluzová jógová podložka Three Elephants

Originální protiskluzová podložka na jógu z přírodního kaučuku s motivem tří slonů. Ideální podložka, ať už cvičíte uvnitř nebo venku. Skvěle se hodí také na cesty. Váha 3,5 mm podložky je 3,1 kg. Váha 1,5 mm podložky je 2,4 kg

protiskluzová jógová podložka three elephants

#10 Black Collage

Kvalitní designová jógamatka Black Collage z přírodního kaučuku v černé barvě v kombinaci se savým mikrovláknovým ručníkem. Krásný harmonický design pomáhá soustředění a bezchybnému provádění ásan. Podložka má protiskluzový povrh a hodí se pro všechny typy jógy

kvalitní designová jógamatka black collage

Přečtěte si také: JÓGOVÉ TIPY: Jakou zvolit podložku na jógu