Přírodní krystal čirý Křemen

790 Kč
Skladem (>5 ks)

Čirý křemen vyjadřuje jasnost a sílu. Křemen je známý jako „Mistr léčitel”. Uvádí do harmonie a vyvážení všechny čakry. 

A jaké účinky tenhle krystal má?

  • nejsilnější zesilovač energie na této planetě
  • zvyšuje kreativitu a inspiraci
  • rezonuje s vyššími čakrami a spojuje nás s vyšším já

Čirý křemen v našich zdravých lahvích podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Skvěle hojí popáleniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČIRÝ KŘEMEN - Jasnost a síla
Křemen je známý jako "Mistr léčitel". Jedná se o velmi silný léčivý kámen, který může být použit k léčbě duše, k rozšíření vědomí a pro odblokování a vyvážení všech čaker. Křemen je známý svými účinky na zvýšení inspirace a kreativity, vytváří více prostoru v naší mysli. Rezonuje s vyššími čakrami, přivádí nás k božskému bílému světlu a spojuje s naším vyšším já, s naším vyšším vědomím, moudrostí a nekonečnou čistou láskou.

Připrav si elixír svého života, kdy voda vstřebává energii z krystalů, zintenzivňuje ji a uchovává. Tato pozitivní energie pak vstupuje společně s vodou do živoucích bytostní.

Přítomnost krystalu ve vodě vyvolává vibrace, které po vypití vstupují do našeho těla, přeměněny jako pozitivní tok energie. Energie, vždy následuje myšlenku a proto každá z našich lahví s krystalovou vodou napomáhá spojit myšlenky našeho vědomí s naším tělem. Je nádherné ponořit se do prostého pocitu bytí a pocítit hlubokou vděčnost za malé a velké dary života. V tomto prožitku se rodí pocit uvolnění, harmonie a jednoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: