Přírodní krystal Ametystový křemen

790 Kč
Skladem (>5 ks)

Ametystový křemen vyjadřuje mír a energii. Ametyst má silné ochranné účinky. Působí na krční a korunní čakru a otevírá bránu k božskému vědomí a vyšší intuici.

A jaké účinky tenhle krystal má?

  • zahání nespavost a noční můry
  • tiší strachy a vztek
  • rozvíjí intuici

Ametystový křemen v našich zdravých lahvích zmírňuje bolesti hlavy, působí na střeva a střevní mikroflóru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AMETYSTOVÝ KŘEMEN - Mír a energie
Ametyst je uklidňující kámen, ideální pro meditace a vytváření pokojného života. Je ceněn pro svoji schopnost pomáhat získat rovnováhu, trpělivost, vnitřní klid a stabilizovat naše emoce. Ametyst otevírá bránu k božskému vědomí a vyšší intuici. Vnáší jas do zmateného vědomí. Tento kámen může pomoci při regeneraci buněk, nespavosti, změnách nálad a v posílení imunity. Pro svoji schopnost poskytnout ochranu na cestách i v objevování nových míst je též známý jako "kámen cestovatelů".

Připrav si elixír svého života, kdy voda vstřebává energii z krystalů, zintenzivňuje ji a uchovává. Tato pozitivní energie pak vstupuje společně s vodou do živoucích bytostní.

Přítomnost krystalu ve vodě vyvolává vibrace, které po vypití vstupují do našeho těla, přeměněny jako pozitivní tok energie. Energie, vždy následuje myšlenku a proto každá z našich lahví s krystalovou vodou napomáhá spojit myšlenky našeho vědomí s naším tělem. Je nádherné ponořit se do prostého pocitu bytí a pocítit hlubokou vděčnost za malé a velké dary života. V tomto prožitku se rodí pocit uvolnění, harmonie a jednoty.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: