Pravidla řazení nabídek zboží

Společnost TERAPRO, s.r.o., se sídlem Slavníkova 2357/9, Praha 6, IČO 24842362, DIČ CZ 24842362, zapsané u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 179446, e-mail info@yoggspiration.cz, telefonní číslo +420 721 003 003, kterou zastupuje Michal Gajdošík, jednatel, při prodeji zboží prostřednictvím internetového obchodu www.yoggspiration.cz (dále jen “webová stránka”).

Pokud na našich webových stránkách přejdete do kategorie zboží a zvolíte vlastní řazení zboží, měli byste vědět, že pro zobrazování zboží podle vámi preferovaných kritérií výběru používáme následující pravidla.

1. ŘAZENÍ SEKCE "NEJPRODÁVANĚJŠÍ"

V této sekci jsou zobrazovány nejprodávanější produkty ve zvolené kategorii za poslední týden. Zboží je řazeno tak, že prodávanější produkty jsou řazeny před méně prodávané. Nejprodávanější produkty jsou přepočítávány pouze jednou denně a dostupnost produktů je aktualizována každých 15 minut.

2. ŘAZENÍ SEKCE "ABECEDNĚ"

V této sekci jsou zobrazovány produkty abecedně, tj. podle abecedy dle názvu produktu ve zvolené kategorii. Zboží je řazeno tak, že produkty s počátečním písmenem blíže písmenu A jsou řazeny před produkty blíže písmenu Z.

3. ŘAZENÍ PODLE CENY

  • Nejdražší

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejvyšší prodejní cenou je řazeno před zboží s nižší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

  • Nejlevnější

Zboží je zobrazeno na základě aktuální prodejní ceny s tím, že zboží s nejnižší prodejní cenou je řazeno před zboží s vyšší cenou. Zboží, které má stejnou prodejní cenu je pak řazeno podle doby vložení do katalogu. Později vložené produkty jsou řazeny před dříve vložené.

Tato Pravidla řazení nabídek zboží jsou platná od 6. 1. 2023.