Pro studia

Chcete pro své studio
jógové podložky na míru?

Buďte součástí našeho příběhu. Váš brand na našich produktech. Napište nám svou představu a my ji pro vás převedeme do skutečnosti. Produkty na míru dodáváme do celé řady jógových studií. Už se vám honí v hlavě originální design, barvy, text nebo logo přímo na podložce?

Chci poptat podložky na míru

Proč si vybrat
Yoggspiration?

  1. Podpoříte kvalitní produkty vyrobené s ohledem na přírodu. Pro výrobu našich podložek na jógu totiž používáme recyklované materiály.
  2. Přizpůsobíte si design podložek dle libosti. Vyrobíme vám originální jógové podložky s vlastním logem, v jiné barvě nebo dokonce s vlastním designem.
  3. Zopakujete objednávku se stejnými parametry i příště. Vše u nás ukládáme a máme připravené k dalšímu použití.

Podložky na míru umíme

yoggspiration

 

Podložka na míru
Podložka na míru
Podložka na míru
Podložka na míru

Na co se nejčastěji ptáte?

Co je potřeba pro objednání výroby?

Pro objednání výroby vlastních produktů pro Vaše studio stačí mít představu o tom, co přesně očekáváte, zda potřebujete pouze podložky na jógu či i další vybavení jógového studia jako jsou bolstery, pásky či bloky. Společně můžeme probrat použitý materiál či další Vaše přání. 

Jak dlouho trvá výroba?

Výrobu plánujeme vždy individuálně a dá se říci, že od předání hotových podkladů je zakázka realizována v řádu týdnů. Přesnější termín upřesníme po dhododě s našimi výrobci. 

Jaké je minimální množství?

Minimální množství pro jógové podložky je 24 ks, u bločků potom 50 ks.

Jaká bude cena výrobků?

Cena je vždy závislá od použitého materiálu, množství a náročnosti výroby. Pro podrobnější cenovou nabídku nás, prosím, kontaktujte.