O nás

Milujeme jógu.
Přečtěte si náš příběh

Jóga dokáže měnit životy. I my jsme toho důkazem. A pokud se i vy rozhodnete nechat jógu vstoupit do vašeho života, bude nám ctí vám cestu ulehčit.

O nás

Jmenuji se Michal a k józe jsem se dostal úplnou náhodou. Tušil jsem, že mi v mém životě něco chybí. Po první lekci jógy jsem zjistil co a od té doby už jóga neodmyslitelně do mého života patří. Celý tento příběh pokračoval založením vlastního jógového studia v Táboře.

V našem studiu probíhá cvičení nejrůznějších druhů jógy. Na své si u nás přijdou i děti a těhotné nastávající maminky - i pro ně totiž máme uzpůsobená cvičení v našem studiu. Na všechno bych sám nestačil a proto jsem si k sobě našel další vysoce kvalifikované kolegy.

O nás
O nás

Přinášíme vám doplňky na cvičení jógy (jogamatky a pomůcky na jógu), které jsou krásné, zdravé a pokud možno co nejvíce ekologické. Hledáme výrobce a zpracování, které bude co nejvíce odpovídat těmto myšlenkám. Zároveň se snažíme podporovat místní šikovné výrobce, takže třeba batohy na našem e-shopu jsou ručně šité v malé dílně uprostřed Soběslavi.