O nás

Milujeme jógu.
Přečtěte si náš příběh

Jóga dokáže měnit životy. I my jsme toho důkazem. A pokud se i vy rozhodnete nechat jógu vstoupit do vašeho života, bude nám ctí vám cestu ulehčit.

O nás

Jmenuji se Michal a k józe jsem se dostal úplnou náhodou. Tušil jsem, že mi v mém životě něco chybí. Po první lekci jógy jsem zjistil co a od té doby už jóga neodmyslitelně do mého života patří. Celý tento příběh pokračoval založením vlastního jógového studia Yogastation v Táboře.

V našem studiu probíhá cvičení nejrůznějších druhů jógy. Na své si u nás přijdou i děti a těhotné nastávající maminky - i pro ně totiž máme uzpůsobená cvičení v našem studiu. Na všechno bych sám nestačil a proto jsem si k sobě našel další vysoce kvalifikované kolegy.

O nás
O nás

Přinášíme vám doplňky na cvičení jógy (podložky na jógu a pomůcky na jógu), které jsou krásné, zdravé a pokud možno co nejvíce ekologické. Hledáme výrobce a zpracování, které bude co nejvíce odpovídat těmto myšlenkám. Zároveň se snažíme podporovat místní šikovné výrobce, takže třeba batohy na našem e-shopu jsou ručně šité v malé dílně uprostřed Soběslavi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení