Přírodní krystal Aventurín

790 Kč
Skladem (>5 ks)

Aventurín znamená laskavý, svatý. Tehle krystal je spojený s celou planetou Zemí a brání srdeční čakru před vysátím energie.

A jaké účinky tenhle krystal má?

  • uklidňuje energie
  • zahání úzkosti, strach a neklid
  • podněcuje vnímavost a kreativitu

Aventurín v těchto zdravých lahvích působí na štítnou žlázu, cholesterol nebo třeba kožní problémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVENTURÍN - Laskavý a svatý
Aventurín je spojován s prvkem země a celou planetou Zemí. Jeho spojitost s přírodou a jarem ve Vás pomůže vnímat probuzení přírody a zlepšit Vaše duševní zdraví a sílu. Kameny aventurínu vyzařují uklidňující energii, která je velmi blahodárná pro lidi trpcí úzkostnými stavy, strachem nebo neklidem. Pomůže Vám k tomu, abyste se ve svém světě cítili více jako doma. Pomáhá předcházet šilhajícímu oku a marnému hledání štěstí.

Připrav si elixír svého života, kdy voda vstřebává energii z krystalů, zintenzivňuje ji a uchovává. Tato pozitivní energie pak vstupuje společně s vodou do živoucích bytostní.

Přítomnost krystalu ve vodě vyvolává vibrace, které po vypití vstupují do našeho těla, přeměněny jako pozitivní tok energie. Energie, vždy následuje myšlenku a proto každá z našich lahví s krystalovou vodou napomáhá spojit myšlenky našeho vědomí s naším tělem. Je nádherné ponořit se do prostého pocitu bytí a pocítit hlubokou vděčnost za malé a velké dary života. V tomto prožitku se rodí pocit uvolnění, harmonie a jednoty.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: