Ambasadoři

Milujete jógu? Staňte se naším ambasadorem

Produkty Yoggspiration používají jednotlivci i celá studia. Podívejte se sami, kde všude se můžete potkat s naší podložkou na jógu. Na Instagramu pak příspěvky našich ambasadorů najdete pod hashtagem #yoggspirationteam. Chcete se přidat do našeho týmu? Napište nám na e-mail info@yoggspiration.cz a něco vymyslíme.

Návrh bez názvu-3

Józe se věnuji od roku 2008, kdy mě naprosto uchvátila ashtanga vinyasa jóga a její dynamičnost a “tah na branku”. Této podobě jógové praxe jsem se věnoval velmi intenzivně. Postupem času jsem začal vnímat jógu více celostně jako různé přístupy, které nám pomáhají se dostat blíže k harmonickému stavu všech úrovní naší bytosti. 

anna styblo

Jednoho dne jsem se rozhodla být šťastná, dala jsem výpověď, ukončila vztah a vyrazila do světa... na mých cestách mě inspirovali různí lidé k tomu, jak naslouchat hlasu své duše – potkala jsem se s jógou. Ne poprvé, ale doopravdy. Kouzlo jógy mě natolik zahltilo, že jsem se nastěhovala do České republiky (narodila a vyrůstala jsem ve Vídni) a začala jsem společně s mojí mámou tvořit bonté. Neustále se skrze jógu učím reagovat na změny, vnímat nejen své tělo, ale i své emoce a myšlenky a hlavně žít s láskou vůči sobě a ostatním. A to je úkol na celý život. Jsem proto věčný student a to něco, co jsem se naučila, ráda předám dál. V poslední době mě baví najít klid v pohybu, spát v přírodě, tančit na punkrockovém koncertě, oceán a hory.

S produkty značky Yoggspiration jsem nadmíru spokojená.